JAK WYNAJĄć AUTOKAR

    Zadzwon do nas lub napisz e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. dokładnie opisując o jaki wyjazd chodzi, należy podać trasę przejazdu, kraje, miasta, drogi, liczbę osób, standard autobusu jaki jest potrzebny, liczbę dni lub godzin jeśli wyjazd jest krótki, w przypadku wyjazdów kilkudniowych należy poinformować czy zapewniony jest nocleg, wyżywienie dla kierowcy lub kierowców oraz czy wynajmujący opłaca parkingi i inne opłaty związane z przemieszczaniem się autobusu (bez kosztów paliwa). W przypadku wycieczek należy podać planowaną ilość przejechanych km każdego dnia oraz ilość godzin pracy kierowcy w danym dniu lub dniach. Podać należy też ile godzin przerwy bedzie miał kierowca(cy) miedzy dniami pracy.   

    W przypadku wyjazdów z dziećmi należy poinformować czy przed wyjazdem planujecie Państwo sprawdzenie autobusu przez policję, nie jest to kłopot dla naszej firmy ale jest to czas pracy kierowcy.

    Jeśli oczekujecie Państwo expresowej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny, po telefonie wysyłamy email z danymi odnośnie wynajmu, numerami telefonów, imieniem i nazwiskiem osoby zamawiającej, danymi do faktury, adresem gdzie należy wysłać fakturę, miejscem podstawienia autobusu (nie mogą być to przystanki autobusowe).

     W przypadku gdy zarezerwują Panstwo u nas autobus należy zawsze dzień przed wyjazdem skontaktować się na niżej podany numer telefonu w celu potwierdzenia szczegółów wyjazdu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

tel 0048 604 200 725 ( tel wylacznie w sprawach wynajmów ) 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
pon pt od 8.00 do 18.00
sobota od 9.00 do 14.00
niedziela nieczynne 
w sprawach bardzo pilnych 24 h na dobę: 0048 604 30 20 10